Voltaren

Voltaren Emulgel je účinný při léčbě bolesti poúrazových stavů, měkkých tkání pohybového aparátu, svalů a kloubů. Nyní v balení s praktickým aplikátorem.

Voltaren – RADOST Z POHYBU

Voltaren Forte 2,32%, gel je nesteroidní protizánětlivý lék ke kožnímu podání, který je dostupný bez lékařského předpisu. Je určený k úlevě od poúrazové bolesti a k zmírnění zánětu a otoku postihujících záda, svaly a klouby.  

Voltaren Emulgel


Voltaren Emulgel je účinný při léčbě bolesti poúrazových stavů, měkkých tkání pohybového aparátu, svalů a kloubů.

Voltaren Emulgel s unikátním uzávěrem pro snadné otevírání

Účinná léčba od bolesti
s unikátním uzávěrem pro snadné otevírání. Vhodná zejména pro pacienty s akutní bolestí. Voltaren Emulgel tlumí akutní bolest, zánět a zmírňuje otok.

Voltaren – RADOST Z POHYBU

Voltaren Rapid 25 mg, měkké tobolky, je volně prodejný lék pro vnitřní užití, který poskytuje úlevu od bolesti a léčí zánět u různých bolestivých stavů včetně bolesti zad, svalů a kloubů.

Voltaren ActiGo ExtraVoltaren ActiGo Extra 25 mg tablety jsou účinné na mnoho bolestivých stavů včetně bolesti pohybového aparátu.

Voltaren ThermoPlaster hřejivá náplast

Léčivé náplasti Voltaren poskytují úlevu od akutní bolesti, otoku a také zánětu. Obsahují účinnou látku diclofenacum natricum, která proniká kůží přímo ke zdroji bolesti.

© 2017 skupina firem GSK nebo její poskytovatelé licence.